• BLOG
    • BEAUTY
    • FASHION
    • LIFESTYLE
    • FOOD
    • INTERIOR
  • SHOP
    • NEW ARRIVALS
    • CLOTHES
    • JEWELLERY
    • ACCESSORIES
    • HANDMADE WITH LOVE COLLECTION
    • SALE
  • OVER MIJ
  • CONTACT
    • ALGEMENE VOORWAARDEN
    • BEZORGING & RETOURNEREN
    • PRIVACYVERKLARING
    • DISCLAIMER
  • 0 artikelen€0,00
  • Bloglovin
  • E-mail
  • Facebook
  • Instagram
  • Snapchat
  • Twitter

Shannblogt

BLACK FRIDAY IS COMING! | NOTINO

14/11/20 BEAUTY

Black Friday is zonder twijfel mijn favoriete vrijdag van het jaar! De leuke Black Friday deals die overal te vinden zijn maken mij intens gelukkig. Een webshop die ik kort geleden ontdekte en écht te leuk is om niet met jullie te delen komt ook met leuke Black Friday deals. Ik ga jullie vandaag voorstellen aan de webshop Notino. Het is namelijk echt een aanrader. Nieuwsgierig? Lees dan snel verder..

NOTINO
‘Bij Notino geloven wij dat schoonheid voor iedereen bereikbaar moet zijn, dit omdat schoonheid de kracht heeft om iemand zelfvertrouwen te geven of kan iemand positief veranderen. Als iemand zichzelf mooi voelt, vinden ze het gemakkelijker om hun doelen te bereiken en maken de wereld om hun heen een beetje mooier.’

Notino is gestart in 2004 en is in de loop der jaren een e-shop geworden met het grootste aanbod parfums en cosmetica in heel Europa. Op dit moment bestaat het aanbod uit 55.000 unieke producten van 1.150 wereldberoemde, maar ook van kleinere lokale merken. Alleen vorig jaar al heeft Notino 35 miljoen producten verkocht. Dat is écht een GIGANTISCH aantal. Notino is op dit moment al in 24 verschillende landen te vinden. Naast dat Notino een e-shop is, zijn er inmiddels ook al meerdere fysieke Notino winkels.

Laten parfums & cosmetica nou toevallig nét helemaal mijn ding zijn! Toen ik voor het eerst een kijkje nam in de Notino webshop was ik al meteen onder de indruk van het aanbod. Ik vond er onder andere mijn hele wishlist aan vrouwen parfum en daarnaast ook een aantal van mijn favoriete cosmetica merken. Ik heb er alvast twee producten geshopt omdat ik niet kon wachten tot Black Friday maar ik weet zeker dat ik vrijdag 27 november (Black Friday) nog een bezoekje aan de webshop ga brengen want ik wil absoluut ook profiteren van de fijnste Black Friday deals.

ZADIG & VOLTAIRE – THIS IS HER! (Eau de Parfum) | € 72,30 (100 ml)
Zadig & Voltaire This Is Her! stond al zó lang op mijn wishlist. Toen ik dit parfum bij Notino zag staan kon ik mezelf niet meer inhouden en heb ik hem besteld.

Het parfum roept een gevoel van eindeloze vrijheid en opwinding op. De geurcompositie balanceert tussen de grens van pure zachtheid en een donkere mysterieuze kant. Ik zou de geur omschrijven als licht kruidig, een tikkeltje bloemig, warm en houtachtig. Dit is nou net een combinatie waar ik normaal niet zo snel voor kies. Maar de samenstelling van deze geureigenschappen vind ik écht top. Het is een pure verwennerij voor je zintuigen.

TOPNOTEN: Jasmijn
HARTNOTEN: Vanille & Kastanje
BASISNOTEN: Sandelhout

Geursamenstelling:
In de topnoten van deze eau de parfum ruik je de verleidelijke florale essenties van albicas en jasmijn aangevuld met een vleugje rosé peper. In de zoete hartnoten van Zadig & Voltaire This Is Her! ontdek je de betoverende geur van kastanje en warme vanille in combinatie met de onweerstaanbare geur van slagroom. De basisnoten zijn opgebouwd door de warme tinten van kasjmier en sandelhout. Persoonlijk vind ik dit parfum erg geschikt voor deze tijd van het jaar, puur door de geursamenstelling.

TANGLE TEEZER – COMPACT STYLER | € 10,30
De Compact Styler haarborstels van Tangle Teezer zijn zonder twijfel mijn all time favorite haarborstels. Ze glijden moeiteloos door je haar en ontklitten het haar op een hele milde, maar effectieve wijze. Ik heb ze dan ook al in verschillende kleuren en prints maar deze ontbrak nog. Is hij niet prachtig?

Dankzij de flexibele haren van de Tangle Teezer Compact Styler kun je het pijnlijke kammen en ongewenste haarbreuk vergeten. De compacte uitvoering is bovendien ideaal voor je handtas en voor onderweg.

ALLE VOORDELEN:
✔️ Kamt het haar snel en precies.
✔️ Systeem van borstelhaar met twee verschillende lengtes voorkomt haarbreuk en gespleten punten.
✔️ Glad oppervlak van de borstelharen zorgt voor gemakkelijke reiniging van de borstel.
✔️ Maakt het haar perfect glanzend en luchtig.
✔️ Met een kap tegen beschadiging van de borstelharen.
✔️ Ideaal voor op reis en in de handtas.

Ik ben echt MEGA enthousiast over mijn nieuwe aankopen van Notino. Notino is een aanrader en zeker de moeite waard om te bezoeken. Nu ben ik benieuwd: Staat Black Friday al in jouw agenda? Zo niet, schrijf dan zeker even met grote letters BLACK FRIDAY in je agenda op vrijdag 27 november en vergeet dan ook niet om even een kijkje te nemen bij Notino want geloof mij maar, van één bezoekje aan de webshop gaat je hart al sneller kloppen!

Liefs, Shannon ♥
Volg je mij eigenlijk al op Instagram? Klik hier om dat te doen!

*Dit artikel bevat een product dat ter beschikking is gesteld door een bedrijf of merk.

2 Reacties

SHARE:
« MIJN EIGEN VISITEKAARTJES! | STUDENTENDRUKWERK.NL
ALLE CHOCOLADELETTERS VERZAMELEN! | JAMIN »

YOU MIGHT ALSO LIKE

  • I’M THE HAPPIEST WOMAN ON EARTH THIS VALENTINE’S DAY! | NOTINO
  • MIJN NYX PROFESSIONAL MAKEUP FAVORIETEN! | NOTINO
  • ‘YOU ARE NEVER FULLY DRESSED WITHOUT PERFUME!’ | NOTINO
  • Universal photo clip lens 3 in 1Universal photo clip lens 3 in 1

Reacties

  1. teddy zegt

    14/11/20 om 14:30

    Ik moet echt snel een wishlist gaan maken voor black friday! haha

  2. Shannblogt zegt

    14/11/20 om 14:42

    Maar écht! Overal zijn zulke leuke acties! 🙂

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

SHANNON VAN WILLIGEN
1994 | THE NETHERLANDS
BLOG- & WEBSHOP OWNER, CONTENT CREATOR

'BEAUTY, FASHION, FOOD,
INTERIOR & PERSONAL'

Hey you!
Wat leuk dat je een bezoekje brengt aan mijn blog & shop. Mijn naam is Shannon, trotse eigenaresse van deze website. Ik schrijf wekelijks artikelen in de categorieën: beauty, fashion, food, interior & personal. Daarnaast kun je 24/7 shoppen in de Shannblogt Shop. Deze vind je in de menubalk bovenin. Heel veel lees-, kijk-, en shopplezier toegewenst!
Liefs, Shannon

♥

LETS GET SOCIAL

  • Bloglovin
  • E-mail
  • Facebook
  • Instagram
  • Snapchat
  • Twitter

FOLLOW MY BLOG ON BLOGLOVIN’

Follow on Bloglovin

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

Have a FABU-LASH day! 💋 Oh my.. Ik ben VERLIEF Have a FABU-LASH day! 💋

Oh my.. Ik ben VERLIEFD op mijn wimpers! 😍 Kort geleden probeerde ik voor het eerst de lashes van @bylashbabe en ze zijn echt fantastisch. Makkelijk aan te brengen, blijven 5-7 dagen zitten en met gebruik van de sealer zelfs tot wel 10 dagen! Daarnaast zijn ze ook weer makkelijk te verwijderen en het belangrijkste van alles, de lashes geven echt een WOW effect! ❤️ Swipe ⇢ voor meer foto’s. Meer weten? Lees dan zeker het artikel op mijn blog! ✍️

Met mijn persoonlijke kortingscode: SHANNBLOGT15 krijg je 15% korting op jouw bestelling bij By Lash Babe. Vergeet deze zeker niet te gebruiken als je de lashes ook wilt proberen. Thank me later! 😙

Nog één keer alle voordelen op een rij:
• Lashbabe DIY Lash extensions vanuit huis
• Lashes bijven 5-7+ dagen zitten en met gebruik van de sealer minimaal 10 dagen
• Gemakkelijk aan te brengen onder je natuurlijke wimpers
• Gemakkelijk te verwijderen met onze remover (wanneer je zelf wilt)
• Vegan & Cruelty-free
• Niet schadelijk voor je natuurlijke wimpers

•
•
#bylashbabe #nepwimpers #wimperextensions #kunstwimpers #wimpers #lashes #lashesonfleek #lashesonpoint #lashextensions #lashesfordays #blog #blogger #nederlandseblogger #nederlandsebloggers #dutchblog #dutchblogger #contentcreator #dutchcontentcreator #influencer #dutchinfluencer #influencersgezocht #influencerswanted #bloggersofinstagram #bloggergirl #bloggersgezocht #foodblogger #dutch #thenetherlands #shannblogt #shannblogtnl
➖ GESLOTEN ➖ 💗 W I N A C T I E 💗 De vor ➖ GESLOTEN ➖

💗 W I N A C T I E 💗
De vorige winactie is nog maar nét bekend en ik heb nu al weer een nieuwe winactie voor jullie! 🥳 Ik mag in samenwerking met @goedkopetassen namelijk iemand van jullie blij maken met een telefoontasje naar keuze. Hoe leuk? 🥹 Swipe ⇢ als je benieuwd bent naar mijn nieuwe telefoontasje! 🤩 Wil jij een telefoontasje naar keuze winnen? Volg dan de stappen hieronder! 

- Volg @goedkopetassen & @shannblogtnl 
- Laat een reactie achter onder de post en tag je vriendinnen die ook van deze winactie moeten weten 💭
- Deel de winactie in je verhaal en vergeet ons er niet in te taggen 

Volgende week zondag (26 maart) rond 20:00 maken wij de winnaar bekend via ons verhaal. Veel succes! 🍀🤞

•
•
#winactie #winacties #winactiesnederland #winactienl #win #winwinwin #winner #winnaar #instawin #instawinactie #giveaway #giveaways #giveawaytime #giveawayalert #blog #dutchblog #blogger #dutchblogger #bloggerstyle #bloggerlife #bloggergezocht #bloggersgezocht #bloggerwanted #influencerswanted #influencerwanted #contentcreator #dutchcontentcreator #influencer #dutchinfluencer #dutchie
💗 W I N A C T I E 💗 I’m so happy! Hoe mooi 💗 W I N A C T I E 💗
I’m so happy! Hoe mooi is dit telefoonhoesje? Ik heb hem zelf mogen ontwerpen via @phonefactorynl en guess what? Ik mag iemand van jullie ook blij maken met een zelf ontworpen telefoonhoesje. Lijkt jou dit leuk? Doe dan zeker mee! 

- Volg @phonefactorynl & @shannblogtnl 
- Laat een reactie achter en tag in deze reactie zoveel mogelijk mensen die ook van deze winactie moeten weten
- EXTRA KANS? Deel de winactie in jouw verhaal!

Volgende week zondag (19 maart) maken wij de winnaar bekend via ons verhaal. Doe jij mee? Veel succes! 🍀🤞

•
•
#phonefactory #telefoonhoesjeontwerpen #winactie #winacties #winactiesnederland #winactienl #win #winwinwin #winner #winnaar #instawin #instawinactie #giveaway #giveaways #giveawaytime #giveawayalert #blog #dutchblog #blogger #dutchblogger #bloggergezocht #bloggersgezocht #bloggerwanted #influencerswanted #influencerwanted #contentcreator #dutchcontentcreator #influencer #dutchinfluencer #dutchie
Bon appétit baby 🍴🍹 • • #tzusje #zusje Bon appétit baby 🍴🍹

•
•
#tzusje #zusje #tapas #tapaslover #kurhaus #kurhausscheveningen #scheveningen #denhaag #uiteten #weekendjeweg #weekendjewegineigenland #reisje #dinertime #foodporn #dutchfoodie #foodblogger #dutchfoodblogger #blogger #dutchblog #influencer #dutchinfluencer #contentcreator #dutchcontentcreator #bloggersgezocht #bloggergezocht #influencergezocht #influencersgezocht #samenwerking #samenwerken #dutchie
FOLLOW ME

CATEGORIEËN

Mooi en gezondMooi en gezond
Have a FABU-LASH day! 💋 Oh my.. Ik ben VERLIEF Have a FABU-LASH day! 💋

Oh my.. Ik ben VERLIEFD op mijn wimpers! 😍 Kort geleden probeerde ik voor het eerst de lashes van @bylashbabe en ze zijn echt fantastisch. Makkelijk aan te brengen, blijven 5-7 dagen zitten en met gebruik van de sealer zelfs tot wel 10 dagen! Daarnaast zijn ze ook weer makkelijk te verwijderen en het belangrijkste van alles, de lashes geven echt een WOW effect! ❤️ Swipe ⇢ voor meer foto’s. Meer weten? Lees dan zeker het artikel op mijn blog! ✍️

Met mijn persoonlijke kortingscode: SHANNBLOGT15 krijg je 15% korting op jouw bestelling bij By Lash Babe. Vergeet deze zeker niet te gebruiken als je de lashes ook wilt proberen. Thank me later! 😙

Nog één keer alle voordelen op een rij:
• Lashbabe DIY Lash extensions vanuit huis
• Lashes bijven 5-7+ dagen zitten en met gebruik van de sealer minimaal 10 dagen
• Gemakkelijk aan te brengen onder je natuurlijke wimpers
• Gemakkelijk te verwijderen met onze remover (wanneer je zelf wilt)
• Vegan & Cruelty-free
• Niet schadelijk voor je natuurlijke wimpers

•
•
#bylashbabe #nepwimpers #wimperextensions #kunstwimpers #wimpers #lashes #lashesonfleek #lashesonpoint #lashextensions #lashesfordays #blog #blogger #nederlandseblogger #nederlandsebloggers #dutchblog #dutchblogger #contentcreator #dutchcontentcreator #influencer #dutchinfluencer #influencersgezocht #influencerswanted #bloggersofinstagram #bloggergirl #bloggersgezocht #foodblogger #dutch #thenetherlands #shannblogt #shannblogtnl
➖ GESLOTEN ➖ 💗 W I N A C T I E 💗 De vor ➖ GESLOTEN ➖

💗 W I N A C T I E 💗
De vorige winactie is nog maar nét bekend en ik heb nu al weer een nieuwe winactie voor jullie! 🥳 Ik mag in samenwerking met @goedkopetassen namelijk iemand van jullie blij maken met een telefoontasje naar keuze. Hoe leuk? 🥹 Swipe ⇢ als je benieuwd bent naar mijn nieuwe telefoontasje! 🤩 Wil jij een telefoontasje naar keuze winnen? Volg dan de stappen hieronder! 

- Volg @goedkopetassen & @shannblogtnl 
- Laat een reactie achter onder de post en tag je vriendinnen die ook van deze winactie moeten weten 💭
- Deel de winactie in je verhaal en vergeet ons er niet in te taggen 

Volgende week zondag (26 maart) rond 20:00 maken wij de winnaar bekend via ons verhaal. Veel succes! 🍀🤞

•
•
#winactie #winacties #winactiesnederland #winactienl #win #winwinwin #winner #winnaar #instawin #instawinactie #giveaway #giveaways #giveawaytime #giveawayalert #blog #dutchblog #blogger #dutchblogger #bloggerstyle #bloggerlife #bloggergezocht #bloggersgezocht #bloggerwanted #influencerswanted #influencerwanted #contentcreator #dutchcontentcreator #influencer #dutchinfluencer #dutchie
💗 W I N A C T I E 💗 I’m so happy! Hoe mooi 💗 W I N A C T I E 💗
I’m so happy! Hoe mooi is dit telefoonhoesje? Ik heb hem zelf mogen ontwerpen via @phonefactorynl en guess what? Ik mag iemand van jullie ook blij maken met een zelf ontworpen telefoonhoesje. Lijkt jou dit leuk? Doe dan zeker mee! 

- Volg @phonefactorynl & @shannblogtnl 
- Laat een reactie achter en tag in deze reactie zoveel mogelijk mensen die ook van deze winactie moeten weten
- EXTRA KANS? Deel de winactie in jouw verhaal!

Volgende week zondag (19 maart) maken wij de winnaar bekend via ons verhaal. Doe jij mee? Veel succes! 🍀🤞

•
•
#phonefactory #telefoonhoesjeontwerpen #winactie #winacties #winactiesnederland #winactienl #win #winwinwin #winner #winnaar #instawin #instawinactie #giveaway #giveaways #giveawaytime #giveawayalert #blog #dutchblog #blogger #dutchblogger #bloggergezocht #bloggersgezocht #bloggerwanted #influencerswanted #influencerwanted #contentcreator #dutchcontentcreator #influencer #dutchinfluencer #dutchie
Bon appétit baby 🍴🍹 • • #tzusje #zusje Bon appétit baby 🍴🍹

•
•
#tzusje #zusje #tapas #tapaslover #kurhaus #kurhausscheveningen #scheveningen #denhaag #uiteten #weekendjeweg #weekendjewegineigenland #reisje #dinertime #foodporn #dutchfoodie #foodblogger #dutchfoodblogger #blogger #dutchblog #influencer #dutchinfluencer #contentcreator #dutchcontentcreator #bloggersgezocht #bloggergezocht #influencergezocht #influencersgezocht #samenwerking #samenwerken #dutchie
24 02 23 Een dag om nooit meer te vergeten! ✨ Zo 24 02 23
Een dag om nooit meer te vergeten! ✨ Zomaar uitgenodigd door @roermondoutlet voor een dagje Designer Outlet Roermond! Ik kreeg bij aankomst een leuke goodiebag 🛍️ gevuld met iets lekkers, kortingsbonnen en shopping money! 💸 Ik ben echt heel erg goed geslaagd. @roermondoutlet nogmaals bedankt voor deze uitnodiging. Ik voelde me zó speciaal. Het was fantastisch! 💗
•
•
#roermondoutlet #designeroutletroermond #designeroutlet #roermondcity #roermonddesigneroutlet #roermondcentrum #roermondshopping #travelblogger #dutchtravelblogger #blog #dutchblog #nederlandseblogger #nederlandseblog #blogger #dutchblogger #bloggergezocht #bloggersgezocht #influencer #dutchinfluencer #influencergezocht #influencersgezocht #contentcreator #dutchcontentcreator #contentcreatorgezocht #samenwerking #spon #ad #collab #dutchcollabs #dutchcollab
W e e k e n d 🫶 • • #weekend #weekendvibes W e e k e n d 🫶

•
•
#weekend #weekendvibes #weekendmood #blog #blogger #nederlandseblogger #nederlandsebloggers #dutchblog #dutchblogger #contentcreator #dutchcontentcreator #influencer #dutchinfluencer #influencersgezocht #influencerswanted #bloggersofinstagram #bloggergirl #bloggersgezocht #foodblogger #dutch #dutchie #thenetherlands #holland #shannblogt #shannblogtnl #shannblogtshop #webshop #kledingwebshop #sieradenwebshop #webshopping

Copyright Shannblogt 2021-2022

THEME BY ECLAIR DESIGNS