Persoonlijk ga ik de deur niet uit zonder een lekkere parfum op te hebben gedaan! Ik heb daarom ook al ontzettend veel parfums opgemaakt en ben ik dol op het kopen van nieuwe parfums! Zo kocht ik ook Christina Aguilera’s Red Sin en daar vertel ik jullie graag meer over!
Red Sin bevat opvallende noten en is daardoor erg draagbaar. Red Sin is vooral een zoete geur die gecombineerd is met warme/kruidige noten.
Topnoten: Rode appel en kaneel.
Hartnoten: Rode cyclaam.
Basisnoten: Musk, sandelhout en rode gember.
De geur blijft redelijk goed hangen maar de kracht van de geur verdwijnt wel na een tijdje. Daarom vind ik het fijn om de geur halverwege de dag even bij te werken.
Naast dat ik de geur ontzettend lekker vind, vind ik de flacon van deze eau de parfum ook erg leuk! De flacon vind ik erg goed bij de parfum passen. Door de rode kleur en de kanten opdruk kun je verwachten dat het een vrouwelijke warme geur is terwijl het strikje het juist weer heel lief en zoet maakt!
Ingrediënten:
Ik kocht deze parfum een tijdje terug bij Kruidvat. De prijs van dit parfum is € 23,49 (30 ml)
Bedankt voor het lezen! ♡
(Volg je mij eigenlijk al op Bloglovin? Klik hier om dat te doen!)
Leuk artikel! Ik heb de zwarte versie! Ik moet zeggen dat ik heel erg van parfum houdt maar het altijd vergeet op te doen! Zo zonde eigenlijk.
Ah dankjewel! En inderdaad dat is zeker zonde!
Leuk artikel en hele mooie fotos! Ik hou heel veel van parfum! ❤️
Ah dankjewel!
Klinkt goed 😉 Ik heb al een ander variant van Christina Aguilera parfum en die bevalt mij ook goed. Ben benieuwd hoe deze ruikt.
Ik vind deze heerlijk!!!
Ik ben het met je eens!