Shannon heeft de zon gezien hoor! Yes girls! Wie mij een beetje kent weet dat ik een echte zonaanbidder ben. Zodra hij ook maar even gaat schijnen denk ik meteen aan palmbomen en witte stranden ennnn nieuwe bikini’s. Daar kan ik er nooit genoeg van hebben. Oeps?! Ik heb deze week twee nieuwe bikini’s aan mijn collectie toe mogen voegen kijk je mee?
Mijn PLACE TO BE op het gebied van badmode is Hunkemöller. Bij Hunkemöller heb je echt oneindig veel keuze. Ze hebben zóveel bikini soorten. Met beugel, zonder beugel, wel voorgevormd, niet voorgevormd, push-up, triangel, grote cupmaten etc. Zo kun je er altijd wel een bikini vinden die voor jou ‘werkt’ (als je snapt wat ik bedoel.) Persoonlijk gaat mijn voorkeur altijd uit naar voorgevormd met beugel. Deze combinatie geeft steun en comfort wat ik erg prettig vind.
De twee bikini’s die ik uit heb gekozen zijn totaal verschillend van elkaar maar beide erg leuk. Ik heb gekozen voor een effen kleurtje en gekozen voor een bikini met print.
SCALLOP GLAM BIKINITOP | € 16,49 € 32,99
(voorgevormd + beugel)
Voel je zelfverzekerd op het strand in deze bikinitop. De bikinitop heeft verstelbare schouderbandjes en een striksluiting in de nek. Als extra vrouwelijk detail heeft de bikinitop een ketting. De ketting kan ook losgemaakt worden van de bikini zodat je zelf kunt kiezen hoe je de top wilt dragen. De top is voorgevormd en voorzien van beugel wat hem erg geschikt maakt voor grote cupmaten. Het golvende detail geeft deze bikinitop een speels effect, wat ik erg leuk vind. Iets waar ik ook erg enthousiast over ben is de kleur. I love it!
BUTTERFLY RIO BIKINIBROEKJE | € 8,49 € 16,99
Dit schattige butterfly bikinibroekje maakt het helemaal af. In combinatie met bovenstaande bikinitop is dit echt een heel leuk setje. Dit broekje is net als de top voorzien van het golvende detail. Matchy, matchy! Het broekje is volledig gevoerd en heeft een normale fit. Hij bedekt de billen voor mij voldoende en valt qua hoogte normaal. Het is dus geen hoog model maar ook geen laag model. Precies goed!
DAZE I AM BIKINITOP | € 16,49 € 32,99(voorgevormd, strapless, push-up & met beugel)
Oh hi there, vrolijk gekleurde eye-catcher! Deze bikinitop met mooie tie dye print komt uit de I AM collectie en is lekker opvallend. De top heeft een strikbandje in de nek maar is ook strapless te dragen wat erg fijn is als je gaat zonnen. Bij deze top zijn verschillende bijpassende broekjes verkrijgbaar. De top is voorgevormd en heeft een beugel. Ook heeft de bikinitop een push-up effect t/m cup D. Vanaf cup E is de top dus zonder push-up. Daarnaast heeft de bikinitop vanaf cup E ook wat bredere schouderbandjes voor extra support. Dit maakt ook deze top weer zeer geschikt voor grote cupmaten. Deze bikinitop is écht heel anders dan de vorige maar zeker net zo leuk!
DAZE I AM HOOG, CHEEKY BIKINIBROEKJE | € 9,49 € 18,99
Hoe leuk is dit bijpassende bikinibroekje? Dit broekje valt wat hoger, is afgewerkt met dezelfde print en heeft een MEGA leuk lace-up detail aan de zijkanten. Ik ben helemaal weg van dit broekje. Ondanks dat dit bikinibroekje als ‘cheeky’ wordt omschreven bedekt hij wat mij betreft nog prima de billen. Maar ik ben daar eerlijk gezegd ook niet zo moeilijk in. De billen mogen best een beetje gezien worden als je het mij vraagt.
OH YES! Kom maar door met de warme lente dagen en de zomer. Ik kan niet wachten om mijn nieuwe bikini’s aan te trekken. Ik ben er zó ontzettend blij mee. Laat even weten in de reacties hier beneden welke jij het leukst vind van de twee. Ik vind dat erg leuk om terug te lezen namelijk. Ik kan géén favoriet kiezen want ik vind ze beide leuk. Happy me!
Liefs, Shannon ♥
Volg je mij eigenlijk al op Bloglovin? Klik hier om dat te doen!
*Dit artikel bevat een product dat ter beschikking is gesteld door een bedrijf of merk.
Oeh ik vind de effen erg leuk!
Ah bedankt voor je leuke reactie Joyce! ?
Wat een mooie bikini’s! Vooral de grijze trekt mijn aandacht.
Het is groen hihi! Dankjewel voor je leuke reactie! ?
Ah dat broekje van die tweede is gaaf! Met al die kleine bandjes aan de zijkant!
Dat vind ik ook Wies en doordat hij wat hoger valt zit hij ook nog eens MEGA lekker! ?
De gekleurde heb ik inmiddels ook in huis samen met de overslag rok. ?
Ah wat ontzettend leuk zeg! Mooi is hij hé? Ik ben helemaal verliefd! ❤️