• BLOG
    • BEAUTY
    • FASHION
    • LIFESTYLE
    • FOOD
    • INTERIOR
  • SHOP
    • NEW ARRIVALS
    • CLOTHES
    • JEWELLERY
    • ACCESSORIES
    • HANDMADE WITH LOVE COLLECTION
    • SALE
  • OVER MIJ
  • CONTACT
    • ALGEMENE VOORWAARDEN
    • BEZORGING & RETOURNEREN
    • PRIVACYVERKLARING
    • DISCLAIMER
  • 0 artikelen€0,00
  • Bloglovin
  • E-mail
  • Facebook
  • Instagram
  • Snapchat
  • Twitter

Shannblogt

MIJN TIPS TEGEN MEE-ETERS! | NOTINO

11/03/23 BEAUTY, REVIEW, TIPS

Er is niets vervelender dan mee-eters en puistjes. Nu mag ik van geluk spreken dat ik een vrij rustige huid heb maar ondanks dat heb ik er uiteraard ook wel eens last van. In dit artikel geef ik jullie mijn tips. Voor mij werkt het en wellicht hebben jullie hier ook iets aan. Lees je mee?

In totaal zul je in dit artikel 4 producten voorbij zien komen. Deze producten zijn stuk voor stuk erg effectief en daarnaast ook nog eens ontzettend betaalbaar. Dit zijn daarom ook mijn favoriete producten tegen mee-eters. Ik vond ze bij de webshop Notino. Mijn favoriete online drogist.

NOTINO
‘Bij Notino geloven wij dat schoonheid voor iedereen bereikbaar moet zijn, dit omdat schoonheid de kracht heeft om iemand zelfvertrouwen te geven of kan iemand positief veranderen. Als iemand zichzelf mooi voelt, vinden ze het gemakkelijker om hun doelen te bereiken en maken de wereld om hun heen een beetje mooier.’

Notino is gestart in 2004 en is in de loop der jaren een e-shop geworden met het grootste aanbod parfums en cosmetica in heel Europa. Op dit moment bestaat het aanbod uit 82.000 unieke producten van 1.500 wereldberoemde, maar ook van kleinere lokale merken. Alleen vorig jaar al heeft Notino 35 miljoen producten verkocht. Dat is écht een GIGANTISCH aantal. Notino is op dit moment al in 28 verschillende landen te vinden. Naast dat Notino een e-shop is, zijn er inmiddels ook al meerdere fysieke Notino winkels. Wat goed is om te weten is dat Notino gebruikt maakt van dynamische prijzen om zo altijd de scherpste prijs te kunnen bieden. Hierdoor kunnen de prijzen elke dag anders zijn maar profiteren wij als klant natuurlijk wel van dit voordeel. Alleen om deze rede is  Notino al één van mijn favoriete webshops.

BEPER – P302VIS001 GEZICHTSREINIGER | € 20,40
Deze elektrische, vacuüm gezichtsreiniger verwijdert perfect vuil, talg en dode huidcellen van je huid. Deze musthave tool is voor mij een winnaar op het gebied van mee-eters verwijderen. De vacuüm gezichtsreiniger wordt geleverd met 6 verschillende opzetstukjes waardoor je voor iedere plek op je gezicht een geschikt opzetstukje hebt. Ik zelf gebruik deze reiniger het liefst op en rondom mijn neus en op mijn kin. De gezichtsreiniger kan dagelijks worden gebruikt. Het enige wat je hoeft te doen is je gezicht bevochtigen, je favoriete reinigingsmiddel aanbrengen, masseer het product vervolgens zachtjes in de huid en dan is het tijd om te gaan reinigen. Easy as that! Ik kan niet meer zonder deze musthave. Ik gebruik deze reiniger het liefst in combinatie met de producten hieronder.

TWEEZERMAN – PORE PREP | € 14,20
Deze roestvrijstalen Pore Prep tool van Tweezerman reinigt veilig en zachtjes verstopte poriën voor een stralende huid en een egale teint. Tegelijkertijd kan het worden gebruikt om de absorptie van vochtinbrengende crèmes te ondersteunen. Deze tool gebruik je 1 keer per week. Open eerst de poriën met warm water of stoom. Plaats het lichtjes schuin met de gebogen kant naar boven op de huid en trek de huid met je andere hand strak. Oefen lichte druk uit met de poriën reiniger om het vuil uit de poriën te duwen. De grote kant wordt gebruikt op het voorhoofd en de kin. De kleine kant is geschikt voor de neus. Ik vind dit een hele fijne tool om te gebruiken tijdens mijn skin care routine.

REVOLUTION SKINCARE – MULTI ACID PEELING SOLUTION | € 12,30
Bye bye, dirtyness! Deze diepreinigende peeling bevat een concentratie van 30 % AHA-zuren en 1,5 % BHA-zuren, die samen zorgen voor een frisse, stralende en gladde huid. De zuren verwijderen op milde wijze dode huidcellen en de bovenste huidlaag, waardoor het huidoppervlak wordt geëffend, grove poriën worden samengetrokken en de teint wordt geëgaliseerd. Daarnaast gaat deze peeling imperfecties tegen. Echt geweldig. Je brengt de peeling aan op een schone, droge huid. Vermijd daarbij het gebied rondom de ogen. Masseer het product goed en gelijkmatig in de huid en spoel het vervolgens af met lauw water. Wat heel fijn is aan deze peeling is dat je hem ook als masker kunt gebruiken. In dat geval laat je het maximaal 10 minuten inwerken en spoel je het daarna goed af. Je kunt de peeling 1-2 keer per week gebruiken. Ik ben fan van dit product!

THE ORDINARY – SALICYLIC ACID 2% SOLUTION | € 8,40
The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution is ontwikkeld voor alle huidtypes, inclusief huidtypes die vatbaar zijn voor verstopping en oneffenheden. Deze lichte formule verwijdert dode huidcellen die kunnen bijdragen aan verstopte poriën, waardoor de huid na langdurig gebruik helderder wordt. Het serum maakt de poriën zichtbaar kleiner. Heel erg fijn product. Ideaal om te gebruiken na bovenstaande producten als laatste stap. Ik ben sowieso al een tijdje fan van The Ordinary. Dit product is voor mij onmisbaar. Love it!

Wat een fijne producten zijn dit toch. Ik vind ze zo fijn in combinatie met elkaar. Ik gebruik ze dan ook meestal samen. Dikke aanradertjes dit!

Liefs, Shannon ♥
Volg je mij eigenlijk al op Instagram? Klik hier om dat te doen!

*Dit artikel bevat content en/of product(en) die ter beschikking zijn gesteld door een bedrijf of merk.

Reageer

SHARE:
« ZO BEHANDEL JE EEN VELVET BANK!
I GAVE MY PHONE A NEW OUTFIT! (+ WINACTIE) | PHONE-FACTORY.NL »

YOU MIGHT ALSO LIKE

  • Groot fan van Tweezerman! (Cadeautip)
  • Paula’s Choice | The perfect cleansing oil
  • Producten van Ziaja reviewen met mama!
  • BATISTE VS THE BEAUTY DEPT | AND THE WINNER IS..

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

SHANNON VAN WILLIGEN
1994 | THE NETHERLANDS
BLOG- & WEBSHOP OWNER, CONTENT CREATOR

'BEAUTY, FASHION, FOOD,
INTERIOR & PERSONAL'

Hey you!
Wat leuk dat je een bezoekje brengt aan mijn blog & shop. Mijn naam is Shannon, trotse eigenaresse van deze website. Ik schrijf wekelijks artikelen in de categorieën: beauty, fashion, food, interior & personal. Daarnaast kun je 24/7 shoppen in de Shannblogt Shop. Deze vind je in de menubalk bovenin. Heel veel lees-, kijk-, en shopplezier toegewenst!
Liefs, Shannon

♥

LETS GET SOCIAL

  • Bloglovin
  • E-mail
  • Facebook
  • Instagram
  • Snapchat
  • Twitter

FOLLOW MY BLOG ON BLOGLOVIN’

Follow on Bloglovin

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

Have a FABU-LASH day! 💋 Oh my.. Ik ben VERLIEF Have a FABU-LASH day! 💋

Oh my.. Ik ben VERLIEFD op mijn wimpers! 😍 Kort geleden probeerde ik voor het eerst de lashes van @bylashbabe en ze zijn echt fantastisch. Makkelijk aan te brengen, blijven 5-7 dagen zitten en met gebruik van de sealer zelfs tot wel 10 dagen! Daarnaast zijn ze ook weer makkelijk te verwijderen en het belangrijkste van alles, de lashes geven echt een WOW effect! ❤️ Swipe ⇢ voor meer foto’s. Meer weten? Lees dan zeker het artikel op mijn blog! ✍️

Met mijn persoonlijke kortingscode: SHANNBLOGT15 krijg je 15% korting op jouw bestelling bij By Lash Babe. Vergeet deze zeker niet te gebruiken als je de lashes ook wilt proberen. Thank me later! 😙

Nog één keer alle voordelen op een rij:
• Lashbabe DIY Lash extensions vanuit huis
• Lashes bijven 5-7+ dagen zitten en met gebruik van de sealer minimaal 10 dagen
• Gemakkelijk aan te brengen onder je natuurlijke wimpers
• Gemakkelijk te verwijderen met onze remover (wanneer je zelf wilt)
• Vegan & Cruelty-free
• Niet schadelijk voor je natuurlijke wimpers

•
•
#bylashbabe #nepwimpers #wimperextensions #kunstwimpers #wimpers #lashes #lashesonfleek #lashesonpoint #lashextensions #lashesfordays #blog #blogger #nederlandseblogger #nederlandsebloggers #dutchblog #dutchblogger #contentcreator #dutchcontentcreator #influencer #dutchinfluencer #influencersgezocht #influencerswanted #bloggersofinstagram #bloggergirl #bloggersgezocht #foodblogger #dutch #thenetherlands #shannblogt #shannblogtnl
💗 W I N A C T I E 💗 De vorige winactie is no 💗 W I N A C T I E 💗
De vorige winactie is nog maar nét bekend en ik heb nu al weer een nieuwe winactie voor jullie! 🥳 Ik mag in samenwerking met @goedkopetassen namelijk iemand van jullie blij maken met een telefoontasje naar keuze. Hoe leuk? 🥹 Swipe ⇢ als je benieuwd bent naar mijn nieuwe telefoontasje! 🤩 Wil jij een telefoontasje naar keuze winnen? Volg dan de stappen hieronder! 

- Volg @goedkopetassen & @shannblogtnl 
- Laat een reactie achter onder de post en tag je vriendinnen die ook van deze winactie moeten weten 💭
- Deel de winactie in je verhaal en vergeet ons er niet in te taggen 

Volgende week zondag (26 maart) rond 20:00 maken wij de winnaar bekend via ons verhaal. Veel succes! 🍀🤞

•
•
#winactie #winacties #winactiesnederland #winactienl #win #winwinwin #winner #winnaar #instawin #instawinactie #giveaway #giveaways #giveawaytime #giveawayalert #blog #dutchblog #blogger #dutchblogger #bloggerstyle #bloggerlife #bloggergezocht #bloggersgezocht #bloggerwanted #influencerswanted #influencerwanted #contentcreator #dutchcontentcreator #influencer #dutchinfluencer #dutchie
💗 W I N A C T I E 💗 I’m so happy! Hoe mooi 💗 W I N A C T I E 💗
I’m so happy! Hoe mooi is dit telefoonhoesje? Ik heb hem zelf mogen ontwerpen via @phonefactorynl en guess what? Ik mag iemand van jullie ook blij maken met een zelf ontworpen telefoonhoesje. Lijkt jou dit leuk? Doe dan zeker mee! 

- Volg @phonefactorynl & @shannblogtnl 
- Laat een reactie achter en tag in deze reactie zoveel mogelijk mensen die ook van deze winactie moeten weten
- EXTRA KANS? Deel de winactie in jouw verhaal!

Volgende week zondag (19 maart) maken wij de winnaar bekend via ons verhaal. Doe jij mee? Veel succes! 🍀🤞

•
•
#phonefactory #telefoonhoesjeontwerpen #winactie #winacties #winactiesnederland #winactienl #win #winwinwin #winner #winnaar #instawin #instawinactie #giveaway #giveaways #giveawaytime #giveawayalert #blog #dutchblog #blogger #dutchblogger #bloggergezocht #bloggersgezocht #bloggerwanted #influencerswanted #influencerwanted #contentcreator #dutchcontentcreator #influencer #dutchinfluencer #dutchie
Bon appétit baby 🍴🍹 • • #tzusje #zusje Bon appétit baby 🍴🍹

•
•
#tzusje #zusje #tapas #tapaslover #kurhaus #kurhausscheveningen #scheveningen #denhaag #uiteten #weekendjeweg #weekendjewegineigenland #reisje #dinertime #foodporn #dutchfoodie #foodblogger #dutchfoodblogger #blogger #dutchblog #influencer #dutchinfluencer #contentcreator #dutchcontentcreator #bloggersgezocht #bloggergezocht #influencergezocht #influencersgezocht #samenwerking #samenwerken #dutchie
FOLLOW ME

CATEGORIEËN

Mooi en gezondMooi en gezond
Have a FABU-LASH day! 💋 Oh my.. Ik ben VERLIEF Have a FABU-LASH day! 💋

Oh my.. Ik ben VERLIEFD op mijn wimpers! 😍 Kort geleden probeerde ik voor het eerst de lashes van @bylashbabe en ze zijn echt fantastisch. Makkelijk aan te brengen, blijven 5-7 dagen zitten en met gebruik van de sealer zelfs tot wel 10 dagen! Daarnaast zijn ze ook weer makkelijk te verwijderen en het belangrijkste van alles, de lashes geven echt een WOW effect! ❤️ Swipe ⇢ voor meer foto’s. Meer weten? Lees dan zeker het artikel op mijn blog! ✍️

Met mijn persoonlijke kortingscode: SHANNBLOGT15 krijg je 15% korting op jouw bestelling bij By Lash Babe. Vergeet deze zeker niet te gebruiken als je de lashes ook wilt proberen. Thank me later! 😙

Nog één keer alle voordelen op een rij:
• Lashbabe DIY Lash extensions vanuit huis
• Lashes bijven 5-7+ dagen zitten en met gebruik van de sealer minimaal 10 dagen
• Gemakkelijk aan te brengen onder je natuurlijke wimpers
• Gemakkelijk te verwijderen met onze remover (wanneer je zelf wilt)
• Vegan & Cruelty-free
• Niet schadelijk voor je natuurlijke wimpers

•
•
#bylashbabe #nepwimpers #wimperextensions #kunstwimpers #wimpers #lashes #lashesonfleek #lashesonpoint #lashextensions #lashesfordays #blog #blogger #nederlandseblogger #nederlandsebloggers #dutchblog #dutchblogger #contentcreator #dutchcontentcreator #influencer #dutchinfluencer #influencersgezocht #influencerswanted #bloggersofinstagram #bloggergirl #bloggersgezocht #foodblogger #dutch #thenetherlands #shannblogt #shannblogtnl
💗 W I N A C T I E 💗 De vorige winactie is no 💗 W I N A C T I E 💗
De vorige winactie is nog maar nét bekend en ik heb nu al weer een nieuwe winactie voor jullie! 🥳 Ik mag in samenwerking met @goedkopetassen namelijk iemand van jullie blij maken met een telefoontasje naar keuze. Hoe leuk? 🥹 Swipe ⇢ als je benieuwd bent naar mijn nieuwe telefoontasje! 🤩 Wil jij een telefoontasje naar keuze winnen? Volg dan de stappen hieronder! 

- Volg @goedkopetassen & @shannblogtnl 
- Laat een reactie achter onder de post en tag je vriendinnen die ook van deze winactie moeten weten 💭
- Deel de winactie in je verhaal en vergeet ons er niet in te taggen 

Volgende week zondag (26 maart) rond 20:00 maken wij de winnaar bekend via ons verhaal. Veel succes! 🍀🤞

•
•
#winactie #winacties #winactiesnederland #winactienl #win #winwinwin #winner #winnaar #instawin #instawinactie #giveaway #giveaways #giveawaytime #giveawayalert #blog #dutchblog #blogger #dutchblogger #bloggerstyle #bloggerlife #bloggergezocht #bloggersgezocht #bloggerwanted #influencerswanted #influencerwanted #contentcreator #dutchcontentcreator #influencer #dutchinfluencer #dutchie
💗 W I N A C T I E 💗 I’m so happy! Hoe mooi 💗 W I N A C T I E 💗
I’m so happy! Hoe mooi is dit telefoonhoesje? Ik heb hem zelf mogen ontwerpen via @phonefactorynl en guess what? Ik mag iemand van jullie ook blij maken met een zelf ontworpen telefoonhoesje. Lijkt jou dit leuk? Doe dan zeker mee! 

- Volg @phonefactorynl & @shannblogtnl 
- Laat een reactie achter en tag in deze reactie zoveel mogelijk mensen die ook van deze winactie moeten weten
- EXTRA KANS? Deel de winactie in jouw verhaal!

Volgende week zondag (19 maart) maken wij de winnaar bekend via ons verhaal. Doe jij mee? Veel succes! 🍀🤞

•
•
#phonefactory #telefoonhoesjeontwerpen #winactie #winacties #winactiesnederland #winactienl #win #winwinwin #winner #winnaar #instawin #instawinactie #giveaway #giveaways #giveawaytime #giveawayalert #blog #dutchblog #blogger #dutchblogger #bloggergezocht #bloggersgezocht #bloggerwanted #influencerswanted #influencerwanted #contentcreator #dutchcontentcreator #influencer #dutchinfluencer #dutchie
Bon appétit baby 🍴🍹 • • #tzusje #zusje Bon appétit baby 🍴🍹

•
•
#tzusje #zusje #tapas #tapaslover #kurhaus #kurhausscheveningen #scheveningen #denhaag #uiteten #weekendjeweg #weekendjewegineigenland #reisje #dinertime #foodporn #dutchfoodie #foodblogger #dutchfoodblogger #blogger #dutchblog #influencer #dutchinfluencer #contentcreator #dutchcontentcreator #bloggersgezocht #bloggergezocht #influencergezocht #influencersgezocht #samenwerking #samenwerken #dutchie
24 02 23 Een dag om nooit meer te vergeten! ✨ Zo 24 02 23
Een dag om nooit meer te vergeten! ✨ Zomaar uitgenodigd door @roermondoutlet voor een dagje Designer Outlet Roermond! Ik kreeg bij aankomst een leuke goodiebag 🛍️ gevuld met iets lekkers, kortingsbonnen en shopping money! 💸 Ik ben echt heel erg goed geslaagd. @roermondoutlet nogmaals bedankt voor deze uitnodiging. Ik voelde me zó speciaal. Het was fantastisch! 💗
•
•
#roermondoutlet #designeroutletroermond #designeroutlet #roermondcity #roermonddesigneroutlet #roermondcentrum #roermondshopping #travelblogger #dutchtravelblogger #blog #dutchblog #nederlandseblogger #nederlandseblog #blogger #dutchblogger #bloggergezocht #bloggersgezocht #influencer #dutchinfluencer #influencergezocht #influencersgezocht #contentcreator #dutchcontentcreator #contentcreatorgezocht #samenwerking #spon #ad #collab #dutchcollabs #dutchcollab
W e e k e n d 🫶 • • #weekend #weekendvibes W e e k e n d 🫶

•
•
#weekend #weekendvibes #weekendmood #blog #blogger #nederlandseblogger #nederlandsebloggers #dutchblog #dutchblogger #contentcreator #dutchcontentcreator #influencer #dutchinfluencer #influencersgezocht #influencerswanted #bloggersofinstagram #bloggergirl #bloggersgezocht #foodblogger #dutch #dutchie #thenetherlands #holland #shannblogt #shannblogtnl #shannblogtshop #webshop #kledingwebshop #sieradenwebshop #webshopping

Copyright Shannblogt 2021-2022

THEME BY ECLAIR DESIGNS