• BLOG
    • BEAUTY
    • FASHION
    • LIFESTYLE
    • FOOD
    • INTERIOR
  • SHOP
    • NEW ARRIVALS
    • CLOTHES
    • JEWELLERY
    • ACCESSORIES
    • HANDMADE WITH LOVE COLLECTION
    • SALE
  • OVER MIJ
  • CONTACT
    • ALGEMENE VOORWAARDEN
    • BEZORGING & RETOURNEREN
    • PRIVACYVERKLARING
    • DISCLAIMER
  • 0 artikelen€0,00
  • Bloglovin
  • E-mail
  • Facebook
  • Instagram
  • Snapchat
  • Twitter

Shannblogt

TWEE NIEUWE GEPERSONALISEERDE ITEMS VOOR IN MIJN KANTOOR! | FOTOCADEAU.NL

30/05/22 CADEAUTIPS, INTERIOR, TIPS

Kort geleden konden jullie al zien dat ik leuke onderzetters had ontworpen via Fotocadeau.nl voor in mijn kantoortje. Ik drink graag theetjes en koffietjes dus onderzetters waren echt een must. Iets wat ik ook nog miste in mijn kantoor was een muismat. Terwijl ik die aan het ontwerpen was bij Fotocadeau.nl zag ik ook dat je je eigen notitieboekje kon ontwerpen. Je raad vast al wat er toen gebeurde..

Voor ik het wist was ik ook een notitieboekje aan het ontwerpen. Want die had ik nog niet (grapje, dit is nummer 48293, oeps!) Toch kan ik nooit genoeg notitieboekjes hebben want als zelfstandig ondernemer maak je nou eenmaal heel wat notities. Dus een extra notitieboekje kan nooit geen kwaad. Uiteraard heb ik bij het ontwerpen een beetje rekening gehouden met de kleuren zodat ze wel een beetje leuk bij elkaar passen. Ze komen tenslotte bij in mijn kantoortje te liggen.

FOTOCADEAU.NL
‘Een fotocadeau zegt meer dan duizend woorden!’ 

Bij Fotocadeau.nl vind je een unieke collectie met meer dan 10.000 foto cadeau’s. Dat is BIZAR! Als jij een speciaal cadeau met foto aan iemand wilt schenken dan moet je dus echt bij Fotocadeau.nl zijn. De keuze is reuze. Met zo’n groot aanbod kan het gewoon niet zo zijn dat je niks kunt vinden. Naast dat je een origineel cadeau hebt aangeschaft laat je ook meteen een goede indruk achter bij de ontvanger. Dat is dus een win-win situatie. Succes gegarandeerd!

Wat ik zo fijn vind aan de webshop is dat hij erg gebruiksvriendelijk is. Je kunt eenvoudig en snel door de webshop navigeren. Ondanks het grote aanbod is de webshop ontzettend overzichtelijk en daarnaast is jouw favoriete product ook zó ontworpen met de handig ontwerp functie. Het is echt a piece of cake en zeker een MUST om een keertje te ervaren.

Dit is nu mijn tweede keer dat ik iets bij Fotocadeau.nl ontworpen heb en ik vind het zó leuk om te doen. Zo maak je de producten nog nét een beetje meer eigen. Voor de muismat heb ik gekozen voor een mooie foto van wolken en op het notitieboekje heb ik een leuke quote laten drukken die erg goed bij mij past maar door de kleuren ook erg goed bij de muismat. Ze zijn beide nude/roze van kleur. Love it!

MUISMAT MET FOTO | vanaf € 12,95
‘Een muismat met foto is functioneel, maar ook heel persoonlijk. Je kunt een foto naar keuze op de fotomuismat laten drukken. De muismat foto is gemaakt van natuurlijk rubber met een linnen toplaag. Jouw foto wordt haarscherp op de foto muismat afgedrukt en zo kun je tijdens het computeren eindeloos genieten van jouw favoriete herinnering. Een unieke muismat ontwerpen, doe je voordelig en gemakkelijk. Bestel dus direct hier jouw muismat!’

Wat mij eigenlijk direct opviel was dat er een enorme keuze was aan verschillende formaten. Klein, groot, vierkant, rechthoekig of rond. Ik heb gekozen voor het kleinste, ronde formaat en dat was een diameter van 20 cm. Ik heb geen grote muismat nodig en vind een ronde muismat net wat leuker dan een vierkante of rechthoekige muismat. Dus ik ben helemaal blij met mijn keuze. Ik heb ervoor gekozen om een mooie foto van wolken op de muismat te laten drukken. Ik vind de foto prachtig en daarnaast past hij ook leuk bij het notitieboekje. Love it!

NOTITIEBOEK | € 22,95
‘Een notitieboek ontwerpen is iets wat niet heel bekend is, maar wat zich desalniettemin uitermate geschikt leent om bedrukt te worden met een mooie foto. Een notitieboek foto geeft het notitieboek een meer persoonlijke teint en laat bovendien duidelijk zien waar je voor staat. Als je een eigen bedrijf hebt kun je er ook voor kiezen om een notitieboek met logo te laten bedrukken. Op deze manier heb je én een origineel notitieboek én ook nog eens reclame voor jouw onderneming.’

Ik ben helemaal weg van mijn nieuwe notitieboek. Ik ga hem tot en met de laatste pagina helemaal vol schrijven met to-do lijstjes, belangrijke aantekening etc. De quote die ik op het boekje heb laten drukken past heel erg goed bij mij maar ook bij de muismat. Het notitieboekje heeft een A5 formaat en dat vind ik een prima grootte. Het ontwerpen van het notitieboek was net zo eenvoudig als het ontwerpen van de muismat. Ik vind het zelf heel erg fijn dat het ontwerpen zo makkelijk is. Vaak haak ik ook af wanneer het te lang duurt of wanneer het heel onoverzichtelijk is. Maar dat is bij Fotocadeau.nl dus niet het geval. Super fijn!

Ik ben super blij met mijn nieuwe items. Ze vrolijken mijn kantoor nog een beetje meer op en zijn praktisch en handig! Een favoriet item kiezen kan ik niet omdat ik ze vooral erg leuk vind samen. HAPPY ME! Fotocadeau.nl is voor mij een soort verslaving. Ik zie steeds weer andere leuke items om te personaliseren. Zo kun je op Fotocadeau.nl placemats bestellen met je eigen foto, verschillende soorten decoratie voor aan de muur personaliseren, een beker met naam ontwerpen, een naam en nummerbordje voor naast de voordeur creëeren en zelfs een inductiebeschermer met je eigen foto/ontwerp maken. Dat is toch geweldig? Dit zijn slechts een aantal voorbeelden van wat mogelijk is en wat ik leuk vind. Ik ben helemaal enthousiast!

Liefs, Shannon ♥
Volg je mij eigenlijk al op Instagram? Klik hier om dat te doen!

*Dit artikel bevat content en/of product(en) die ter beschikking zijn gesteld door een bedrijf of merk.

Reageer

SHARE:
« SHOE CONTACT BEFORE EYE CONTACT! (+ KORTINGSCODE) | GOEDKOPESCHOENEN.COM
KIES VOOR DE DUURZAAMSTE OPTIE OP HET GEBIED VAN RAAMDECORATIE! »

YOU MIGHT ALSO LIKE

  • THE MOST BEAUTIFUL PUZZLE EVER! | FOTOCADEAU.NL
  • ZELF ONDERZETTERS ONTWERPEN/PERSONALISEREN! | FOTOCADEAU.NL
  • EEN FOTO OP STEIGERHOUT | FOTOCADEAU.NL
  • LET YOUR HOME SMELL WONDERFUL! | GEURWOLKJE

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

SHANNON VAN WILLIGEN
1994 | THE NETHERLANDS
BLOG- & WEBSHOP OWNER, CONTENT CREATOR

'BEAUTY, FASHION, FOOD,
INTERIOR & PERSONAL'

Hey you!
Wat leuk dat je een bezoekje brengt aan mijn blog & shop. Mijn naam is Shannon, trotse eigenaresse van deze website. Ik schrijf wekelijks artikelen in de categorieën: beauty, fashion, food, interior & personal. Daarnaast kun je 24/7 shoppen in de Shannblogt Shop. Deze vind je in de menubalk bovenin. Heel veel lees-, kijk-, en shopplezier toegewenst!
Liefs, Shannon

♥

LETS GET SOCIAL

  • Bloglovin
  • E-mail
  • Facebook
  • Instagram
  • Snapchat
  • Twitter

FOLLOW MY BLOG ON BLOGLOVIN’

Follow on Bloglovin

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

Nothing or nobody says ‘I love you’ like jewel Nothing or nobody says ‘I love you’ like jewellery! ✨

(enkelbandjes: @finaste.nl)
•
•
#finastegirls #finastenl #finaste #sieraden #sieradenlove #sieradenblogger #sieradenwebshop #jewelry #jewelryshop #jewelrystore #jewelryaddict #jewelrylover #armband #armbandjes #armparty #bracelets #bracelet #braceletsoftheday #braceletlover #blogger #dutchblogger #blog #contentcreator #dutchcontentcreator #influencer #dutchinfluencer #influencernl #dutch #dutchie #thenetherlands
Always driving on the success road! 🚗💨
•
•
#successmindset #dutch #dutchgirl #discoverunder10k #under10k #fashion #fashionblogger #outfit #ootd #outfitideas #blog #dutchblog #blogger #dutchblogger #bloggerstyle #bloggerlife #bloggergezocht #bloggersgezocht #bloggerwanted #influencerswanted #influencerwanted #contentcreator #dutchcontentcreator #influencer #dutchinfluencer #influencernl #influencerstyle #webshopeigenaar #smallbusiness #smallbusinessowner
Always wear what you want to wear! 💕 (blazer & Always wear what you want to wear! 💕
(blazer & blouse: @perlanera.nl)
•
•
#perlanera #dutch #dutchgirl #discoverunder10k #under10k #fashion #fashionblogger #outfit #ootd #outfitideas #blog #dutchblog #blogger #dutchblogger #bloggerstyle #bloggerlife #bloggergezocht #bloggersgezocht #bloggerwanted #influencerswanted #influencerwanted #contentcreator #dutchcontentcreator #influencer #dutchinfluencer #influencernl #influencerstyle #webshopeigenaar #smallbusiness #smallbusinessowner
Bank accounts & shoe closets can never be big enou Bank accounts & shoe closets can never be big enough! 🫢

Oh my, ik ben helemaal verliefd op mijn nieuwe La Strada sneakers van @goedkopeschoenencom 😍 Wil jij nieuwe schoenen shoppen tegen een fijn prijsje met extra korting? 😌 I’m here for you! 🙋🏼‍♀️ Met de code: SHANNON0622 krijg je 20% korting op je bestelling bij @goedkopeschoenencom. Shop now & thank me later! 💋
•
•
#goedkopeschoenen #schoenen #schoenenmetkorting #schoenenwinkel #schoenenshoppen #schoenenwebshop #webshop #webshopping #webshopnl #shoes #shoesaddict #shoeslover #shoesforsale #shoestagram #lastrada #lastradasneakers #kortingscode #korting #kortingscodes #blog #bloggerstyle #bloggerlife #dutchblog #blogger #dutchblogger #contentcreator #dutchcontentcreator #influencer #dutchinfluencer #dutchie
FOLLOW ME

LIKE MY FACEBOOK PAGE

CATEGORIEËN

Mooi en gezondMooi en gezond
Nothing or nobody says ‘I love you’ like jewel Nothing or nobody says ‘I love you’ like jewellery! ✨

(enkelbandjes: @finaste.nl)
•
•
#finastegirls #finastenl #finaste #sieraden #sieradenlove #sieradenblogger #sieradenwebshop #jewelry #jewelryshop #jewelrystore #jewelryaddict #jewelrylover #armband #armbandjes #armparty #bracelets #bracelet #braceletsoftheday #braceletlover #blogger #dutchblogger #blog #contentcreator #dutchcontentcreator #influencer #dutchinfluencer #influencernl #dutch #dutchie #thenetherlands
Always driving on the success road! 🚗💨
•
•
#successmindset #dutch #dutchgirl #discoverunder10k #under10k #fashion #fashionblogger #outfit #ootd #outfitideas #blog #dutchblog #blogger #dutchblogger #bloggerstyle #bloggerlife #bloggergezocht #bloggersgezocht #bloggerwanted #influencerswanted #influencerwanted #contentcreator #dutchcontentcreator #influencer #dutchinfluencer #influencernl #influencerstyle #webshopeigenaar #smallbusiness #smallbusinessowner
Always wear what you want to wear! 💕 (blazer & Always wear what you want to wear! 💕
(blazer & blouse: @perlanera.nl)
•
•
#perlanera #dutch #dutchgirl #discoverunder10k #under10k #fashion #fashionblogger #outfit #ootd #outfitideas #blog #dutchblog #blogger #dutchblogger #bloggerstyle #bloggerlife #bloggergezocht #bloggersgezocht #bloggerwanted #influencerswanted #influencerwanted #contentcreator #dutchcontentcreator #influencer #dutchinfluencer #influencernl #influencerstyle #webshopeigenaar #smallbusiness #smallbusinessowner
Bank accounts & shoe closets can never be big enou Bank accounts & shoe closets can never be big enough! 🫢

Oh my, ik ben helemaal verliefd op mijn nieuwe La Strada sneakers van @goedkopeschoenencom 😍 Wil jij nieuwe schoenen shoppen tegen een fijn prijsje met extra korting? 😌 I’m here for you! 🙋🏼‍♀️ Met de code: SHANNON0622 krijg je 20% korting op je bestelling bij @goedkopeschoenencom. Shop now & thank me later! 💋
•
•
#goedkopeschoenen #schoenen #schoenenmetkorting #schoenenwinkel #schoenenshoppen #schoenenwebshop #webshop #webshopping #webshopnl #shoes #shoesaddict #shoeslover #shoesforsale #shoestagram #lastrada #lastradasneakers #kortingscode #korting #kortingscodes #blog #bloggerstyle #bloggerlife #dutchblog #blogger #dutchblogger #contentcreator #dutchcontentcreator #influencer #dutchinfluencer #dutchie
‘Everything you can imagine is real!’ 🫶✨ ‘Everything you can imagine is real!’ 🫶✨
•
•
#gelderland #quoteoftheday thenetherlands #dutch #dutchgirl #girl #me #style #styleinspiration #styleoftheday #discoverunder10k #under10k #blog #blogger #dutchblogger #bloggerstyle #bloggerlife #contentcreator #dutchcontentcreator #influencer #dutchinfluencer #influencernl #influencerstyle #webshopeigenaar #smallbusiness #smallbusinessowner #instadaily #instalike #mood #vibes #alwaysbehappy
SLEEP is the best MEDITATION! 😴🌙 Mijn nacht SLEEP is the best MEDITATION! 😴🌙

Mijn nachtrusten zijn zoveel beter nu ik slaap op mijn nieuwe orthopedische hoofdkussen van @bestxlifepillows 😍

Wil jij ook genieten van een fijne nachtrust met een stabiele lichaamshouding? 👀 Met mijn kortingscode: SHANNBLOGT10 krijg je 10% korting op een @bestxlifepillows kussen naar keuze! 🤑 Thank me later! 💋
•
•
#bestlife #bestxlife #bestlifepillows #bestxlifepillows #orthopedischkussen #orthopedisch #hoofdkussen #ergonomisch #nachtrust #slaaptips #slaapproblemen #slaaplekker #slapen #kussen #lifestyle #lifestyleblogger #lifestyletips #lifestyleblog #blogger #bloggernl #nederlandseblogger #dutchblogger #blog #dutchblog #influencer #influencernl #influencernetwork #dutchinfluencer #contentcreator #dutchcontentcreator

Copyright Shannblogt 2021-2022

THEME BY ECLAIR DESIGNS